Day Spa Nova2 ul.Ekologiczna 8, 02-798 Warszawa
GODZINY OTWARCIA: pon.-pt. 8.00-22.00, sobota 8.00-15.00
Masz pytania? Zadzwoń: +48 22 648-55-33
O Day Spa

O nas

NOVA 2 nieprzerwanie od 35 lat wyznacza nowe trendy w zakresie usług kosmetycznych i solaryjnych na polskim rynku. Dzisiaj NOVA 2 to ekskluzywny salon Day Spa przy ul.Ekologicznej 8 i nowoczesny Salon Solaryjny zlokalizowany przy ul.Wołoskiej 70 zarządzane, przez właściciela firmy Barbarę Chmielewską.

Dzięki swej charyzmie i ogromnemu zaangażowaniu oraz wyjątkowej dbałości o każdego klienta - stworzyła w obu salonach magiczną atmosferę, którą docenia już trzecie pokolenia naszych gości.


Salon Day Spa NOVA 2 daje Państwu możliwość skorzystania z najszerszej oferty zabiegów na twarz i ciało w Warszawie.

Najmodniejsze zabiegi pielęgnacyjne, liftingujące czy odmładzające, oferuje niezliczoną ilość masaży, zabiegi odchudzające i ayurwedyjskie - a wszystko w oparciu o najwyższej jakości kosmetyki renomowanych marek Skeyndor, Kurland i Arosha.

Wyróżnia nas zespół ekspertów, zapewniający obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Zapewniamy Państwu indywidualne podejście, piękne wnętrza, najnowocześniejsze urządzenia zabiegowe i wieloletnie doświadczenie na rynku SPA & Wellness.


Możemy pochwalić się licznymi certyfikatami i wyróżnieniami. Nasze Day SPA zajęło III miejsce w Polsce, a I w Warszawie w IX edycji Konkursu Wspaniałe SPA 2014, co roku otrzymujemy jako firma certyfikat Firma Godna Zaufania.

Day SPA Nova2 to miejsce, którego się nie zapomina, a według wielu – najlepsze Day Spa w Warszawie.


Salon Solaryjny Nova 2 jest od wielu lat autoryzowanym studio Megasun. Niemiecka marka Megasun to światowy lider produkujący najnowocześniejsze, innowacyjne i w pełni bezpieczne urządzenia solaryjne. To dzięki tej umowie oddajemy do Państwa dyspozycji najwyższej jakości solaria.

Nasza flota jest prowadzona przez najnowsze, innowacyjne urządzenie MegaSun P9S by Porsche Design z jedynymi w Polsce opalaczami nóg!

http://nova2-solaria.pl/pl/offer/103-_megasun_p9s_by_porsche_design

Zapraszamy również na zabiegi helioterapii z urządzeniami Megasun 8000 Alpha Hybrid, które posiada szereg właściwości światłoleczniczych oraz Megasun 6800 Ultra Power - oba pracujące na lampach zgodnych z najwyższymi standardami europejskimi normy 0,3.

Stale poszukując najlepszych rozwiązań, oferujemy również wysokiej klasy kabinę stojącą Megasun Pure Energy 5.0 oraz solarium leżące Megasun 6700 Alpha Business z bryzą nawilżającą skórę i aromaterapią, która dodatkowo uatrakcyjnia czas zabiegu.

Z największą starannością dbamy o komfort naszych klientów. Profesjonalny personel otacza opieką każdą osobę, indywidualnie dobierając czas opalania pod kątem fototypu skóry oraz jej specyfiki. Dbałość o higienę i czystość urządzeń to dla nas priorytet - co również podkreślają w ankietach i badaniach poziomu satysfakcji wszyscy nasi goście.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi, dbałość o atmosferę i zrozumienie dla wszelkich Waszych potrzeb.