Day Spa Nova2 ul.Ekologiczna 8, 02-798 Warszawa
GODZINY OTWARCIA: pon.-pt. 8.00-22.00, sobota 8.00-15.00
Masz pytania? Zadzwoń: +48 22 648-55-33
Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Konsultacja estetyczna

Cena: 100 PLN


Peptydowa terapia włosów

Dr. Cyj Hair Filler to pierwszy na świecie preparat peptydowy wykorzystywany w terapii problemów z włosami, który intensywnie wspomaga odrost włosów i zatrzymuje proces ich wypadania.

Dr. Cyj Hair Filler zawiera siedem opatentowanych peptydów połączonych z kwasem hialuronowym, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe.

Zróżnicowanie zawartych peptydów składa się na kompleksowe działanie: w preparacie znajdują się składniki stymulujące komórki do życia i „namnażania się”, a także peptydy hamujące niekorzystny wpływ środowiska na kondycję skóry głowy i te przyczyniające się do zahamowania procesu wypadania włosów czy utraty koloru.

Przełomowe w leczeniu problemów z włosami, powolne uwalnianie substancji aktywnych, pozwala na stopniowe i długotrwałe wnikanie składników leczniczych i permanentne pobudzanie komórek do regeneracji nawet przez 2 tygodnie po zabiegu.


Cena: 800 PLN / ampułka


Wampirzy lifting

Wampirzy lifting to zabieg regeneracyjny, który polega na wstrzykiwaniu pacjentce jej własnej krwi a konkretnie osocza bogatopłytkowego w celu wypełnienia zmarszczek.

Jest to alternatywa dla kobiet, które obawiają się nienaturalnego wyrazu twarzy po wstrzyknięciu botoksu lub nie chcą się poddać operacji plastycznej.

Osocze bogatopłytkowe to preparat , który jest pozyskiwany z krwi pacjenta. Jest ono bogate w komórki i czynniki wzrostu – peptydy, które pobudzają inne komórki do podziału i są potrzebne do odnowy biologicznej tkanek skóry.


Cena: 1000-1500 PLN


Nici liftingujące PDO

Nici liftingujące PDO to jedna z najnowocześniejszych technik wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Zabieg polega na wszczepieniu pod skórę chirurgicznych, rozpuszczalnych nici PDO.

Nici te stopniowo rozpuszczając się stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu. Dzięki temu skóra staje się gładsza, zmarszczki wygładzają się, skóra staje się świetlista.

Dzięki zastosowaniu nici liftingujących PDO wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki a owal twarzy się unosi – następuje lifting twarzy.

Nici PDO to syntetyczne włókna monofilamentowe, które zbudowane są z jednej wiązki, która pozbawiona jest całkowicie zagłębień. Dzięki temu nici te bardzo płynnie przechodzą poprzez tkanki nie uszkadzając ich.

Nici PDO rozpuszczają się w czasie od 180 do 210 dni. Nici tego typu stosuje się od lat w chirurgii, chirurgii plastycznej, ginekologii i okulistyce. Jest to całkowicie bezpieczny materiał spełniający wszystkie wymogi medyczne.


Cena: 500 PLN/ sztukę


Powiększanie / modelowanie ust

Cena: od 800 PLN


Wypełnianie / modelowanie policzków Wolume

Cena: od 800 PLN


Wypełnianie bruzd i zmarszczek kwasem hialuronowym

bruzdy nosowo-wargowe, kąciki ust, „marionetki”, bruzdy na brodzie, zmarszczki między brwiami


Cena: 800 PLN / 1 ml


Cosmelan

Cosmelan jest jedną z najskuteczniejszych kuracji na przebarwienia o podłożu hormonalnym. Rozjaśnia również małe i specyficzne plamy takie jak: piegi, znamiona barwnikowe i przebarwienia posłoneczne.

Cosmelan idealnie się sprawdza jako kuracja na rozszerzone pory oraz regulująca wydzielanie sebum. Zabieg może być wykonywany o każdej porze roku, jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

COSMELAN zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu (kwas kojowy, fitowy, arbutyna, palmitynian retinylu, kwas askorbinowy).


Cena: 1600 PLN


Skleroterapia

Zabiegi skleroterapii kompresyjnej (obliteracja, ostrzykiwanie żylaków) polegają na podawaniu w miejscu uszkodzenia żył leków, które powodują zwłóknienie, a następnie wyłączenie uszkodzonego naczynia z układu żylnego.

Podczas jednego zabiegu wykonuje się około kilkunastu wkłuć bardzo cienką igłą. Jest to praktycznie bezbolesne. Przeważnie nastrzykiwaniem obejmuje się wybraną część nogi, np. udo, czy podudzie.

Zabieg trwa zwykle około pół godziny.Nieodłącznym elementem leczenia jest stosowanie kompresoterapii.

Po zabiegu założony zostaje opatrunek uciskowy w formie specjalnej pończochy samonośnej lub specjalistycznych bandaży. Potem należy spacerować przez około 30 minut.

Nie wolno w tym czasie stać ani siedzieć. Opatrunek uciskowy należy utrzymywać bez przerwy od 5 do 14 dni – w zależności od zaleceń lekarza, przez pierwsze doby także podczas snu.


Cena: od 300 PLN


Ostrzykiwanie toksyną butolinową „botox”

Botox jest metodą wygładzania zmarszczek głównie w górnej części twarzy zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu w małej dawce w kilka precyzyjnie wybranych miejsc na twarzy, całość trwa zazwyczaj od 15 do 30 minut.

Botox uniemożliwia przepływ impulsów nerwowych płynących z mózgu do wybranych tkanek mięśniowych, które z kolei przestają pracować czyli nie marszczą się i nie fałdują.

Efekty zauważalne są już po kilku dniach. Botox zazwyczaj redukuje zmarszczki o około 80 procent.


Cena: 450 PLN

Cena: 450 PLN

Cena: 450 PLN

Cena: 850 PLN

Cena: 1200 PLN

Cena: 450 PLN