Day Spa Nova2 ul.Ekologiczna 8, 02-798 Warszawa
GODZINY OTWARCIA: pon.-pt. 8.00-22.00, sobota 8.00-15.00
Masz pytania? Zadzwoń: +48 22 648-55-33
Urządzenia i kosmetyki

Kosmetyki

Kurland

Kurland to jedna z najbardziej pożądanych marek światowego Wellness & Spa. Kosmetyki są naturalne, nie zawierają konserwantów ani związków chemicznych przedłużających ich trwałość. Preparaty Kurland wyznaczają absolutnie nowe kierunki w profesjonalnym Spa - wszystkie produkty końcowe tworzone są z półproduktów bezpośrednio przy kliencie. Jest to niespotykane i niezwykle ceremonialne podejście do zabiegów, są „rytuałami".Skeyndor

Skeyndor od niemal 50 lat tworzy przyszłość branży kosmetycznej, wprowadzając na rynek produkty profesjonalne o unikalnych, zaawansowanych składach.

Jego cechą charakterystyczną jest zastosowanie wyselekcjonowanych substancji aktywnych, które gwarantują najwyższą skuteczność pielęgnacji, podanej w eleganckiej oprawie. Hiszpańska marka jest pionierem w zastosowaniu retinolu i jedną z pierwszych marek kosmetycznych, które wprowadziły produkty na bazie retinolu w czystej postaci.

Linie kosmetyczne, bazujące na autorskiej koncepcji Skeyndorthe Scientific Skincare, są synonimem najwyższej jakości i efektywności zabiegowej. Spektakularne odkrycia, znajdujące swoje odzwierciedlenie w nowościach produktowych, to wynik precyzyjnych badań naukowych, prowadzonych w laboratoriach Skeyndor.Arosha

Kluczowym produktem linii Arosha, są bandaże na ciało, które wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Koncepcja włoskiej marki by owijać ciało narodził się z potrzeby modelowanie sylwetki. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo.

Dzięki specjalistycznej formule, jest to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała. Kosmetyki te tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry.
Urządzenia

GHARIENI SPL PODO SOFT

Kurland to jedna z najbardziej pożądanych marek światowego Wellness & Spa. Kosmetyki są naturalne, nie zawierają konserwantów ani związków chemicznych przedłużających ich trwałość. Preparaty Kurland wyznaczają absolutnie nowe kierunki w profesjonalnym Spa - wszystkie produkty końcowe tworzone są z półproduktów bezpośrednio przy kliencie. Jest to niespotykane i niezwykle ceremonialne podejście do zabiegów, są „rytuałami".

MLW WELLNESS


MLW WELLNESS to ekskluzywna leżanka do masaży i zabiegów kosmetycznych ciała. Umożliwia wykonanie zabiegów kosmetycznych oraz wszystkich rodzajów masażu, w tym najaktualniejszych hinduskich zabiegów ayurwedyjskich, z uwzględnieniem szczególnego komfortu dla klienta. Wyposażona jest w cztery motory pozwalające na ustawienie fotela w dogodnej pozycji dla najbardziej wymagającego klienta. Wysoki poziom komfortu gwarantuje również szerokość, elastyczność oraz możliwość podgrzania materaca.


KAPSUŁA DERMALIFE SPA OCEANA

KAPSUŁA DERMALIFE SPA OCEANA - to wielofunkcyjna kapsuła, nagrodzona tytułem Perfect Line, łącząca zadania topowej sauny na podczerwień , sauny parowej , jednocześnie oferująca dodatkowe usługi w postaci koloterapii , muzykoterapii , aromaterapii , masażu wibracyjnego, prysznica Vichy , biczy szkockich oraz mgiełki wodnej z preparatami witaminowymi , a także pełnego zakresu masażu wodnego. W kapsule można skorzystać z oferty jednego z dziesięciu wbudowanych programów (utrata wagi, detoksykacja, redukcja stresu , aquatica, redukcja bólu, redukcja cellulitu, escape, sen , okłady , terapia wodna), .

Dermalife SPA OCEANA jest wyposażona w 240-litrową wannę terapeutyczną z hydromasażem . cztery wbudowane programy sterują 8 tylnymi i 8 bocznymi podwodnymi dyszami masującymi . Stopy odczuwają dodatkowe odprężenie dzięki 4 dyszom masującym. Można też osiągnąć efekty zarezerwowane dla jacuzzi oraz wykonywać kąpiele SPA np. w winie czy w mleku kozim.


FOTEL PEDICURE FOOT SPA

Pedicure Foot Spa to fotel umożliwiający wykonanie pedicure kosmetycznego wraz z hydromasażem stóp. Środowisko wolne od bakterii i mikroorganizmów zapewnia certyfikowany JET SYSTEM – podwójny higieniczny system bez rurowy. Fotel posiada wielowariantową możliwość ustawienia podczas zabiegów, która zapewnia ergonomiczne ułożenie sylwetki, podgrzewa okolicę pleców, zwłaszcza lędźwie .


SP ORGINAL – technologia francuskiej firmy STARVAC. Urządzenie STARVAC SP ORGINAL umożliwia wykonanie masażu próżniowego, wytwarza próżnie, która zasysa fałd skórny pomiędzy dwie umieszczone w głowicy rolki, automatycznie dostosowuje się do grubości stworzonego fałdu skóry.


Zastosowanie w pielęgnacji :

-cellulit

-odchudzanie, rozstępy

-blizny

-zmarszczki,

-zastoje limfy

-lifting twarzy i ciała, w tym zabiegi na biust.


Potwierdzone Efekty :

-redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej

-przywrócenie elastyczności skory

-redukcja zmarszczek

-udrożnienie kanałów limfatycznych

- stymulacja mięśni

-zniesienie napięcia mięśniowego wywołanego intensywnymi ćwiczeniami ,

- przywrócenie krążenia w komórkach tłuszczowychLYMPHOBIONY L300 francuskiej firmy STARVAC to unikalna i kompleksowa metoda oferująca zabiegi na twarz, szyję oraz ciało, zapewniająca spektakularny i trwały efekt liftingu.

Mechanizm działania :

Metoda LYMPHOBIONY L 300 łączy w sobie detoksykację , peeling kawitacyjny , sonoforezę i laser miękki, dzięki czemu zapewnia widoczny natychmiast po zabiegu efekt liftingujący.

Detoksykacja (faza I) – umożliwia usunięcie złogów, odprowadzenie toksyn i przygotowuje skórę na przyjęcie składników aktywnych zawartych w preparatach .


Peeling Kawitacyjny (faza II) – działanie fali ultradźwiękowej przyczynia się do oczyszczania powierzchni skóry z martwych komórek i zanieczyszczeń, odblokowuje pory i zwiększa zdolność skóry do przyswajania substancji odżywczych.

Wprowadzenie aktywnych składników (faza III)

Laseroterapia (faza IV)BALLERINE BC 2003

Fotel Ballerine zapewnia naszym klientom najwyższy komfort i wygodę. Wszystkie funkcje są regulowane przy pomocy silników elektrycznych sterowanych pilotem tj. płynna regulacja wysokości fotela, obniżenie oparcia, podnoszenie podnóżka oraz zmiana pozycji leżanki.


MEZOTERAPIA E-PHOR

E-PHOR bezinwazyjna mezoterapia. Najmodniejsze na rynku urządzenie umożliwiające wprowadzenie składników aktywnych w przypadku takich niedoskonałości skóry twarzy i ciała jak: cellulit z rozróżnieniem na różne jego fazy, rozstępy, zlokalizowany tłuszcz, delikatne i bardziej zaawansowane zmarszczki, utrata napięcia skóry na całym ciele z rozróżnieniem na twarz, biust i resztę ciała oraz przebarwienia. Metoda przyjemna w odczuciach dla klienta stanowi alternatywę dla zabiegów ostrzykiwania śródskórnego.

E-PHOR wykorzystuje metodę elektroporacji, polegającą na zwiększeniu przenikalności aktywnych preparatów poprzez membranę komórkową, dzięki utworzeniu specjalnych kanałów, zwanych elektroporami, pod wpływem odpowiednio zmodulowanego prądu.


IPL – PLW

PLW to profesjonalny aparat IPL z szerokimi możliwościami zabiegowymi. W standardzie zabiegi fotoepilacji, fotoodmładzania, acne. Niezwykle wysoka moc pracy do 100J jest gwarancją skuteczności zabiegowej.

Urządzenie ma zaprogramowane ustawienia parametrów (moc, czas pauzy, tryb pracy itp.) w każdej opcji zabiegowej, w zależności od fototypu skóry klienta, dzięki czemu kosmetolog, może wykonać skuteczny zabieg z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa.


BODY SOUND PROGRAM

Body Sound Program: ultradźwięki + elektrostymulacja na twarz i ciało.

BODY SOUND PROGRAM sterowanych przez najwyższej generacji mikroprocesor, umożliwiający wybór 6 różnych typów fal elektrycznych łączonych z ultradźwiękami w jedym zabiegu,

Unikalna, opatentowana kombinacja ultradźwięków i elektrostymulacji powoduje kompleksowe, głębokie i wydajne działanie na miejsca nagromadzonego tłuszczu, wielopostaciowy cellulit, zatrzymanie wody, zwiotczenie skóry, zastoje limfy.

W 43 specjalnych programach oferuje zabiegi liftingujące, modelujące sylwetkę, lipolizy, drenujące, redukujące cellulit, detoksykujące, napinające mięśnie (bierna gimnastyka), poprawiające mikrocyrkulację, przyspieszające metabolizm, dotleniające osobno dla kobiet i mężczyzn. Jako jedyne urządzenie na rynku nie działa tylko jednostronnie tzn. albo na gimnastykę mięśni albo na spalanie tłuszczu, czy redukcję cellulitu. Zastosowane technologie umożliwiają wykonanie kompleksowego zabiegu, w którym w tym samym czasie oddziałujemy na cellulit i spalanie tłuszczu a także stymulujemy pracę mięśni i modelujemy sylwetkę. Szczególnym powodzeniem cieszą się zabiegi podnoszące pośladki, redukujące „bryczesy” u kobiet, a także modelujące klatkę piersiową u mężczyzn. Każdy, kto stwierdzi u siebie niedoskonałości sylwetki znajdzie w Body Sound Program rozwiązanie swojego problemu. Urządzenie wyposażone jest dodatkowo w mikroprocesor z kartą pamięci dla rejestrowania indywidualnych zabiegów klienta.


FACE SOUND

System ultradźwięków i prądu galwanicznego na twarz.

Aparat służący do wykonywania zabiegów sonoforezy (wprowadzania substancji czynnych głęboko w skórę za pomocą drgań fali elastycznej – ultradźwięków), jonoforezy (galwanizacji) oraz peelingu kawitacyjnego (bezinwazyjnego czyszczenia skóry). Działanie Face Sound współgra z działaniem preparatów kosmetycznych pomagając skórze w powrocie do jej naturalnej gęstości i świetlistości. Poprzez mikrocyrkulację pobudzamy fibroblasty do biosyntezy kolagenu i elastyny, w efekcie zmarszczki zostają spłycone, skóra staje się jędrna, elastyczna, doskonale nawilżona, zrelaksowana.

Aparat posiada 14 programów m.in. dla skór wrażliwych, suchych, tłustych, z przebarwieniami, program przeciwzmarszczkowy, ujędrniający, kawitacja lekka, średnia, mocna, jonoforeza, galwan.


RADIOFREKWENCJA TRIO-XT

Przeznaczona do zabiegów twarzy, szyi i ciała. Koncentruje swoje działanie na zabiegach liftingujących. Powoduje głębokie napięcie, ujędrnienie skóry, spłycenie głębokich zmarszczek, usunięcie drobniejszych zmarszczek oraz usunięcie worków i cieni pod oczami, rozjaśnienie skóry, poprawia owal twarzy.

W zabiegach całego ciała znajduje zastosowanie w zabiegach modelowania sylwetki, wyszczuplających redukujących cellulit, napinających skórę na brzuchu np. po ciąży, pojędrnianie ramion, podnoszenie pośladków. 

Wyposażona w 3 głowice, które w zależności od kształtu dobierane są do zabiegów wykonywanych na odpowiednich partiach ciała, idealnie się do nich dopasowując.

Częstotliwość fal radiowych jest dobierana przez mikroprocesor w zależności od rodzaju zabiegu i indywidualnych preferencji i możliwości klienta. Zabieg przynosi rewelacyjne efekty. 

Fala radiowa bipolarna gwarantuje rozgrzanie włók kolagenowych do temperatury ok. 45-60 stopni czyniąc zabieg skutecznym, ale bezpiecznym. Prąd elektryczny zostaje zamieniony na energię cieplną, która wnikając w warstwy skóry właściwej pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny.

Ultradźwięki niskiej częstotliwości TRIO-X7

Pomaga eliminować tkankę tłuszczową oraz pomaga w redukcji cellulitu i zmniejszeniu obwodu ciała. Wysoka intensywność skupionych ultradźwięków niskiej częstotliwości tworzy nietermiczne, oscylujące fale, które przenikają do komórki tłuszczowej rozbijając ją. Rozbita tkanka tłuszczowa oraz toksyny wydalane są z organizmu poprzez układ limfatyczny.

TRIO X7 - nieinwazyjna kawitacja jest bezpieczniejsza i mniej bolesna od tradycyjnej liposukcji.